نیکان کیفیت اندیش

کلینیک تخصصی مدیریت مبلمان ایران

نیکان کیفیت اندیش
مشاوره سیستم های مدیریت
نیکان کیفیت اندیش
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی
نیکان کیفیت اندیش
تدوین استاندارد های ملی
نیکان کیفیت اندیش
دریافت نشان استاندارد

مراسم اختتامیه دومین دوره مبلمان صادراتی (منزل ) و اختتامیه اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد ، همزمان با اختتامیه نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری در محل نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شد .

با همکاری پژوهشگاه استاندارد ایران
روزنامه دنیای اقتصاد - شماره 3898 تاریخ چاپ:1395/08/09 بازدید:255بار کد خبر: DEN-1077264

گروه بنگاه‌ها: اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران با هدف توسعه صادرات مبلمان کشور با حمایت و همکاری پژوهشگاه استاندارد ایران اولین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران را برگزار می‌کند. دکتر بهزاد سعیدی‌رضوی رئیس پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان پژوهشگاه استاندارد ایران با اشاره به استراتژی پژوهشگاه استاندارد گفت: روند این مسابقه با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان از هم اکنون آغاز شده و نتایج آن در دی ماه اعلام خواهد شد.

 

کمیته برگزاری اولین مسابقه مبلمان صادراتی ایران فرصت ثبت نام در مسابقه را در رسته های تکمیل نشده تا 15 آبان ماه تمدید نمود . متقاضیان ثبت نام می توانند تا این تاریخ ثبت نام خود را قطعی نمایند .

اولین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران  توسط اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران با همکاری شرکت نیکان کیفیت اندیش  برگزار می گردد . 

شایان ذکر است این مسابقه در کلیه رسته های مبلمان اداری و خانگی انجام می پذیرد . ثبت نام اولیه در مسابقه از نمایشگاه مبلمان منزل مورخ 13 مرداد 95 در محل نمایشگاه بین المللی

آغاز و تا اولین روز مهر ماه 95 ادامه دارد .

آغار برگزاری جلسات کمیته فنی استاندارد نشینگاه ها

.استاندارد نشیمن گاه ها با همکاری پژوهشگاه استاندارد و شرکت نیکان کیفیت اندیش و حمایت شرکت پارت ، دیا کو و لویزپالاز انجام پذیرفت این استاندارد بر گیرنده همه نشیمنگاه ها میباشد

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction