نیکان کیفیت اندیش

کلینیک تخصصی مدیریت

نیکان کیفیت اندیش
مشاوره سیستم های مدیریت
نیکان کیفیت اندیش
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی
نیکان کیفیت اندیش
تدوین استاندارد های ملی
نیکان کیفیت اندیش
دریافت نشان استاندارد

 

وی درباره رویکرد پژوهشگاه استاندارد به مباحث گسترش فرهنگ کیفیت تولید در صنعت مبلمان و برنامه‌ها و اقدامات مدنظر در این زمینه اظهار کرد: این همکاری با اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان و افزایش پوشش استانداردهای ملی ایران برای تولیدات داخلی طبیعتا ارتقای کیفیت را به ارمغان خواهد آورد. سعیدی رضوی در مورد اهداف و چارچوب همکاری با اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران توضیح داد: پژوهشگاه استاندارد ایران به‌عنوان بازوی علمی سازمان ملی استاندارد ایران و با دارا بودن اعضای هیات علمی و کارشناسان باتجربه و آزمایشگاه‌های مرجع به ویژه در زمینه مبلمان و صندلی اداری به‌صورت مشترک با این اتحادیه و با استناد به استانداردهای ملی ایران درخصوص مبلمان، برای 15قلم سری کالایی صادراتی که برای آنها استاندارد ملی ایران داریم، اظهارنظر خواهد کرد. رئیس پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان پژوهشگاه استاندارد ایران گفت: چارچوب همکاری ما با اتحادیه تولید‌کنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران در پروژه برگزاری اولین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران به‌صورت هم‌افزایی خواهد بود و هدف ما از این همکاری ایجاد شناخت و معرفی هرچه بیشتر کالاهای ایرانی به جامعه و صادرات به بیرون مرز است. سعیدی‌رضوی در عین حال تاکید کرد: استراتژی پژوهشگاه استاندارد در مسابقه مبلمان صادراتی ایران نه تنها افزایش صادرات ملی بلکه مهم‌تر از آن افزایش پوشش استانداردهای ملی ایران است.

 

http://donya-e-eqtesad.com/news/1077264

برگزاری نمایشگاه مبلمان اداری و منزل در مرداد ماه

طبق اعلام رسمی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان و فیپکو نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری و منزل به صورت همزمان با حضور شرکت های برتر این صنایع در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 12 الی 15 مرداد برگزار می گردد.

 

نمایشگاه مبلمان منزل
نمایشگاه مبلمان منزل
اختتامیه دومین دوره مسابقه مبلمان صادراتی (منزل) و اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد

مراسم اختتامیه دومین دوره مبلمان صادراتی (منزل ) و اختتامیه اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد ، همزمان با اختتامیه نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری در محل نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شد .

ادامه مطلب ...
بازدید آقای دکتر سرشتی ریاست پژوهشگاه استاندارد از غرفه اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد

 

 

ادامه مطلب ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction