نیکان کیفیت اندیش

کلینیک تخصصی مدیریت

نیکان کیفیت اندیش
مشاوره سیستم های مدیریت
نیکان کیفیت اندیش
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی
نیکان کیفیت اندیش
تدوین استاندارد های ملی
نیکان کیفیت اندیش
دریافت نشان استاندارد

 این مراسم که در سالن کنفرانس نمایشگاه بین المللی برگزار شد . با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان و تولید کنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران ، مدیران و روسای سازمان ملی استاندارد و پژوهشگاه استاندارد ، هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه استاندارد دور دوم مسابقه مبلمان صادراتی ایران IFEC در رسته‌های مبلمان منزل از مرداد 1396 با ثبت نام در رسته‌های مبل کلاسیک و مدرن و تخت‌خوابشو، سرویس غذاخوری و آشپزخانه، سرویس خواب بزرگسال، کودک و نوجوان و ... آغاز گردید. ارزیابی شرکت‌کنندگان در 4 حوزه ارزیابی واحد تولیدی، ارزیابی مدارک صادراتی، ارزیابی زیبایی‌شناسی و ارگونومی محصولات و آزمون‌های استحکام و دوام استاندارد ایران انجام می‌گردد.
پس از ثبت‌نام شرکت‌کنندگان، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تیم 3 نفره ارزیابان متشکل از نماینده اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، نماینده پژوهشگاه استاندارد و متخصص سیستمی از شرکت نیکان کیفیت اندیش در محل کارخانه اقدام به ارزیابی واحد تولیدی و پلمپ محصولات شرکت داده شده در مسابقه نمودند؛ که این ارزیابی تا تاریخ 96/10/01 به اتمام رسید. پس از جمع‌آوری کلیه محصولات در محل پژوهشگاه استاندارد، تیم‌های 5 نفره شامل خبرگان و پیشکسوتان صنعت، اساتید دانشگاه و کارشناسان استاندارد، اقدام به داوری زیبایی‌شناسی و ارگونومی محصولات در تاریخ 96/10/06 نمودند.
با اتمام داوری‌های محصول، آزمون‌های استحکام و دوام محصولات توسط آزمایشگاه مبلمان پژوهشگاه استاندارد شروع می‌گردد و همزمان با انجام آزمون‌ها، مدارک صادراتی شرکت‌کنندگان در دفتر شرکت نیکان کیفیت اندیش توسط تیم 3 نفره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. مجموع امتیازات بدست آمده در این مسابقه 1000 امتیاز می‌باشد. مراسم اختتامیه دومین دور مسابقه مبلمان صادارتی ایران IFEC در تاریخ 24/10/96 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران همزمان با اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری برگزار می‌گردد.
به نفرات اول تا سوم هر رسته تندیس زرین، سیمین و برنزی به همراه امتیازاتی در حوزه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و صادرات مبلمان اعطاء می‌گردد.

 

 

 

برگزاری نمایشگاه مبلمان اداری و منزل در مرداد ماه

طبق اعلام رسمی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان و فیپکو نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری و منزل به صورت همزمان با حضور شرکت های برتر این صنایع در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 12 الی 15 مرداد برگزار می گردد.

 

نمایشگاه مبلمان منزل
نمایشگاه مبلمان منزل
اختتامیه دومین دوره مسابقه مبلمان صادراتی (منزل) و اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد

مراسم اختتامیه دومین دوره مبلمان صادراتی (منزل ) و اختتامیه اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد ، همزمان با اختتامیه نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری در محل نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شد .

ادامه مطلب ...
بازدید آقای دکتر سرشتی ریاست پژوهشگاه استاندارد از غرفه اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد

 

 

ادامه مطلب ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction