نیکان کیفیت اندیش

کلینیک تخصصی مدیریت

نیکان کیفیت اندیش
مشاوره سیستم های مدیریت
نیکان کیفیت اندیش
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی
نیکان کیفیت اندیش
تدوین استاندارد های ملی
نیکان کیفیت اندیش
دریافت نشان استاندارد

دوره آموزشی QFD در محل آمورش اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبل ایران در شرکت بهسازی صنایع چوب ایران برگزار شد در این دوره مهندس نوید پوراحمدی به تدریس روش های درک خواسته های مشتری و ترجمه آن با استفاده از ماتریس های چهارگانه آکائو به خواسته های مشتری پرداخت شرکت کنندگان در دوره ضمن شرکت در کار کلاسی با روش های اجرایی آن در سازمان های خود آشنا شدند. شایان ذکر است گواهی نامه دوره به صورت مشترک از سازمان ملی استاندارد و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان صادر گردید.

دوره آموزشی ممیزی داخلی ISO9001:2015  اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان ایران با همکاری شرکت نیکان کیفیت اندیش با تدریس دکتر محمود جلالی برگزار می گردد. گواهینامه دوره توسط اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان و سازمان ملی استاندارد صادر می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44633770 تماس حاصل فرمایید. 

دوره مدیریت کیفیت فراگیر توسط اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان با تاییدیه سازمان ملی استاندارد با همکاری شرکت نیکان کیفیت اندیش برگزار می گردد. استاد دوره جناب دکتر کریمی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می باشد . در این دوره با اصول مدیریت کیفیت فراگیر و و پیاده سازی آن آشنا خواهید شد.

دوره آموزشی ممیزی داخلی ISO9001 با همکاری شرکت QA TECHNIC آلمان برگزار می گردد شایان ذکر است این دوره دارای تاییدیه سازمان استاندارد می باشد و گواهی نامه آن توسط سازمان استاندارد صادر می گردد . شرکت کنندگان در دوره در صور تمایل می توانند گواهی نامه بین المللی از شرکت QA TECHNIC آلمان دریافت نمایند.

دوره آموزشی برنامه ریزی بازاریابی فروش در محل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندکان مبلمان توسط دکتر کاظمی برگزار گردید. در این آموزش تعدادی از مدیران عامل و مدیران فروش شرکت های تولید کننده مبلمان و سایر صنوف شرکت داشتند که با بحث و تباد نظر در مورد مباحث مختلف بازاریابی و فروش پرداختند. این کلاس به صورت حضوری آنلاین و آفلاین برگزار شد. جلسه دوم آموزش دو هفته دیگر برگزار می گردد. 

آموزش نیکان کیفیت اندیش

آموزش برنامه ریزی تولید دکتر کریمی

آموزش آراستگی محیط کار مهندس پوراحمدی 

آموزش ISO9001  دکتر جلالی

آموزش تدوین برنامه های بازاریابی دکتر کاظمی

آموزش بهای تمام شده محصول مهندس پوراحمدی

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction